B82559B6682A027 FIXED IND 6.8UH 34.5A 1.66 MOHM
Mfr Part #:
B82559B6682A027
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 6.8UH 34.5A 1.66 MOHM
Stock on Request
B82559B6682A027 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
B82559B6682A027 Description
Short technical summary and product information.