B82559B5332A019 FIXED IND 3.3UH 25.1A 2.25 MOHM
Mfr Part #:
B82559B5332A019
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 3.3UH 25.1A 2.25 MOHM
Stock on Request
B82559B5332A019 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
B82559B5332A019 Description
Short technical summary and product information.