B82559A4222A024 FIXED IND 2.2UH 44.9A 0.85 MOHM
Mfr Part #:
B82559A4222A024
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 2.2UH 44.9A 0.85 MOHM
Stock on Request
B82559A4222A024 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
B82559A4222A024 Description
Short technical summary and product information.