B82559A0392A013 FIXED IND 3.9UH 12A 4.8 MOHM SMD
Mfr Part #:
B82559A0392A013
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 3.9UH 12A 4.8 MOHM SMD
Stock on Request
B82559A0392A013 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
B82559A0392A013 Description
Short technical summary and product information.