B82559A0302A013 FIXED IND 3UH 13A 4 MOHM SMD
Mfr Part #:
B82559A0302A013
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 3UH 13A 4 MOHM SMD
Stock on Request
B82559A0302A013 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
B82559A0302A013 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 3UH 13A 4 MOHM SMD