B82476B1223M100 FIXED IND 22UH 2.95A 50 MOHM SMD
Mfr Part #:
B82476B1223M100
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 22UH 2.95A 50 MOHM SMD
Stock on Request
B82476B1223M100 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
B82476B1223M100 Description
Short technical summary and product information.