B82473M1473K000 FIXED IND 47UH 1.1A 180 MOHM SMD
Mfr Part #:
B82473M1473K000
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 47UH 1.1A 180 MOHM SMD
Stock on Request
B82473M1473K000 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
B82473M1473K000 Description
Short technical summary and product information.