B82472G4472M000 FIXED IND 4.7UH 2.3A 43 MOHM SMD
Mfr Part #:
B82472G4472M000
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 4.7UH 2.3A 43 MOHM SMD
Stock on Request
B82472G4472M000 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
B82472G4472M000 Description
Short technical summary and product information.