B82468A4472M FIXED IND 4.7UH 1.03A 185 MOHM
Mfr Part #:
B82468A4472M
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 4.7UH 1.03A 185 MOHM
Stock on Request
B82468A4472M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Inductance
Material
Mounting Type
Shielding
Size
Tolerance
Type
B82468A4472M Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 4.7UH 1.03A 185 MOHM