B82464P4332M000 FIXED IND 3.3UH 5.5A 12 MOHM SMD
Mfr Part #:
B82464P4332M000
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 3.3UH 5.5A 12 MOHM SMD
Stock on Request
B82464P4332M000 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
B82464P4332M000 Description
Short technical summary and product information.
B82464P4332M000 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
B82464P4332M000 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
B82464G4332M000
B82464G4332M000
TDK Electronics