B82464G4103M000 FIXED IND 10UH 3.4A 30 MOHM SMD
Mfr Part #:
B82464G4103M000
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 10UH 3.4A 30 MOHM SMD
Stock on Request
B82464G4103M000 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
B82464G4103M000 Description
Short technical summary and product information.