B82462A4102M000 FIXED IND 1UH 3A 24 MOHM SMD
Mfr Part #:
B82462A4102M000
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 1UH 3A 24 MOHM SMD
Stock on Request
B82462A4102M000 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
B82462A4102M000 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1UH 3A 24 MOHM SMD