B82432C1823J000 FIXED IND 82UH 175MA 3.2 OHM SMD
Mfr Part #:
B82432C1823J000
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 82UH 175MA 3.2 OHM SMD
Stock on Request
B82432C1823J000 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Ratings
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
B82432C1823J000 Description
Short technical summary and product information.