B82422A1563K100 FIXED IND 56UH 85MA 6.75 OHM SMD
Mfr Part #:
B82422A1563K100
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 56UH 85MA 6.75 OHM SMD
Stock on Request
B82422A1563K100 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Ratings
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
B82422A1563K100 Description
Short technical summary and product information.