B82422A1104J100 FIXED IND 100UH 65MA 11.5OHM SMD
Mfr Part #:
B82422A1104J100
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 100UH 65MA 11.5OHM SMD
Stock on Request
B82422A1104J100 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Ratings
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
B82422A1104J100 Description
Short technical summary and product information.