B82144B2182K000 FIXED IND 1.8UH 3.75A 50 MOHM TH
Mfr Part #:
B82144B2182K000
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 1.8UH 3.75A 50 MOHM TH
Stock on Request
B82144B2182K000 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
B82144B2182K000 Description
Short technical summary and product information.