B82144B1683J000 FIXED IND 68UH 800MA 520 MOHM TH
Mfr Part #:
B82144B1683J000
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 68UH 800MA 520 MOHM TH
Stock on Request
B82144B1683J000 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
B82144B1683J000 Description
Short technical summary and product information.