B82143A1222K FIXED IND 2.2UH 1.6A 120 MOHM TH
Mfr Part #:
B82143A1222K
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 2.2UH 1.6A 120 MOHM TH
Stock on Request
B82143A1222K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Material
Mounting Type
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
B82143A1222K Description
Short technical summary and product information.