B82143A1183K FIXED IND 18UH 950MA 330 MOHM TH
Mfr Part #:
B82143A1183K
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 18UH 950MA 330 MOHM TH
Stock on Request
B82143A1183K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Material
Mounting Type
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
B82143A1183K Description
Short technical summary and product information.