B78148T1682K9 FIXED IND 6.8UH 250MA 1.45OHM TH
Mfr Part #:
B78148T1682K9
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 6.8UH 250MA 1.45OHM TH
Stock on Request
B78148T1682K9 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
B78148T1682K9 Description
Short technical summary and product information.