B78148T1223K FIXED IND 22UH 170MA 3.2 OHM TH
Mfr Part #:
B78148T1223K
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 22UH 170MA 3.2 OHM TH
Stock on Request
B78148T1223K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
B78148T1223K Description
Short technical summary and product information.