B78148S1823J000 FIXED IND 82UH 390MA 1.54 OHM TH
Mfr Part #:
B78148S1823J000
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 82UH 390MA 1.54 OHM TH
Stock on Request
B78148S1823J000 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Mounting Type
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
B78148S1823J000 Description
Short technical summary and product information.