B78148S1124J9 FIXED IND 120UH 300MA 2.4 OHM TH
Mfr Part #:
B78148S1124J9
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 120UH 300MA 2.4 OHM TH
Stock on Request
B78148S1124J9 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Material
Mounting Type
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
B78148S1124J9 Description
Short technical summary and product information.