B78148E1152K000 FIXED IND 1.5UH 3.8A 47 MOHM TH
Mfr Part #:
B78148E1152K000
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 1.5UH 3.8A 47 MOHM TH
Stock on Request
B78148E1152K000 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
B78148E1152K000 Description
Short technical summary and product information.