B78108T1822J000 FIXED IND 8.2UH 240MA 1.6 OHM TH
Mfr Part #:
B78108T1822J000
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 8.2UH 240MA 1.6 OHM TH
Stock on Request
B78108T1822J000 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
B78108T1822J000 Description
Short technical summary and product information.