B78108S1393J000 FIXED IND 39UH 470MA 1.02 OHM TH
Mfr Part #:
B78108S1393J000
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 39UH 470MA 1.02 OHM TH
Stock on Request
B78108S1393J000 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
B78108S1393J000 Description
Short technical summary and product information.
B78108S1393J000 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
B78108S1393J000 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
B78148S1393J000
B78148S1393J000
TDK Electronics