B78108S1333K009 FIXED IND 33UH 500MA 920 MOHM TH
Mfr Part #:
B78108S1333K009
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 33UH 500MA 920 MOHM TH
Stock on Request
B78108S1333K009 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Mounting Type
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
B78108S1333K009 Description
Short technical summary and product information.