B78108E1332K009 FIXED IND 3.3UH 3.05A 73 MOHM TH
Mfr Part #:
B78108E1332K009
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 3.3UH 3.05A 73 MOHM TH
Stock on Request
B78108E1332K009 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
B78108E1332K009 Description
Short technical summary and product information.