ASPI-0705-470K-T FIXED IND 47UH 1.1A 180 MOHM SMD
Mfr Part #:
ASPI-0705-470K-T
Available from 1 distributors
Mfr Name: Abracon LLC
Abracon LLC
Description:
FIXED IND 47UH 1.1A 180 MOHM SMD
Total Stock: 1,000 pcs
ASPI-0705-470K-T Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,000 pcs
1000 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:33:41 On Request On Request
ASPI-0705-470K-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
ASPI-0705-470K-T Description
Short technical summary and product information.