ASLD311120DNUG 30MM SS 3POS SRR 12V 2NO GRN
Mfr Part #:
ASLD311120DNUG
Mfr Name: Idec
Idec
Description:
30MM SS 3POS SRR 12V 2NO GRN
Stock on Request
ASLD311120DNUG Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ASLD311120DNUG Description
Short technical summary and product information.
30MM SS 3POS SRR 12V 2NO GRN