ASEDV-25.000MHZ-LC-T3 OSC XO 25.000MHZ 1.6V ~ 3.6V CMO
Mfr Part #:
ASEDV-25.000MHZ-LC-T3
Available from 1 distributors
Mfr Name: Abracon LLC
Abracon LLC
Description:
OSC XO 25.000MHZ 1.6V ~ 3.6V CMO
Total Stock: 250 pcs
ASEDV-25.000MHZ-LC-T3 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
250 pcs
250 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ASEDV-25.000MHZ-LC-T3 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Base Resonator
Current
Frequency
Frequency Stability
Function
Height
Mounting Type
Operating Temperature
Output
Size
Type
Voltage
ASEDV-25.000MHZ-LC-T3 Description
Short technical summary and product information.