AMRU00060630100MA1 FIXED IND 10UH 4A 68 MOHM SMD
Mfr Part #:
AMRU00060630100MA1
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 10UH 4A 68 MOHM SMD
Stock on Request
AMRU00060630100MA1 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
AMRU00060630100MA1 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 10UH 4A 68 MOHM SMD