AMPLA7030Q-6R8MT FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Mfr Part #:
AMPLA7030Q-6R8MT
Mfr Name: Abracon LLC
Abracon LLC
Description:
FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Stock on Request
AMPLA7030Q-6R8MT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
AMPLA7030Q-6R8MT Description
Short technical summary and product information.