AMPLA4020S-220MT FIXED IND 22UH 1.2A 500 MOHM SMD
Mfr Part #:
AMPLA4020S-220MT
Mfr Name: Abracon LLC
Abracon LLC
Description:
FIXED IND 22UH 1.2A 500 MOHM SMD
Stock on Request
AMPLA4020S-220MT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
AMPLA4020S-220MT Description
Short technical summary and product information.