AMDLA1306Q-8R2MT FIXED IND 8.2UH 12.5A 13.8 MOHM
Mfr Part #:
AMDLA1306Q-8R2MT
Mfr Name: Abracon LLC
Abracon LLC
Description:
FIXED IND 8.2UH 12.5A 13.8 MOHM
Stock on Request
AMDLA1306Q-8R2MT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
AMDLA1306Q-8R2MT Description
Short technical summary and product information.