AMDLA1306Q-3R3MT FIXED IND 3.3UH 19A 6.2 MOHM SMD
Mfr Part #:
AMDLA1306Q-3R3MT
Mfr Name: Abracon LLC
Abracon LLC
Description:
FIXED IND 3.3UH 19A 6.2 MOHM SMD
Stock on Request
AMDLA1306Q-3R3MT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
AMDLA1306Q-3R3MT Description
Short technical summary and product information.