AMDLA1306Q-100MT FIXED IND 10UH 11A 15.8 MOHM SMD
Mfr Part #:
AMDLA1306Q-100MT
Mfr Name: Abracon LLC
Abracon LLC
Description:
FIXED IND 10UH 11A 15.8 MOHM SMD
Stock on Request
AMDLA1306Q-100MT Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
AMDLA1306Q-100MT Description
Short technical summary and product information.