AIUR-16-102K FIXED IND 1MH 150MA 3 OHM TH
Mfr Part #:
AIUR-16-102K
Available from 1 distributors
Mfr Name: Abracon LLC
Abracon LLC
Description:
FIXED IND 1MH 150MA 3 OHM TH
Total Stock: 1,000 pcs
AIUR-16-102K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,000 pcs
1000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
AIUR-16-102K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
AIUR-16-102K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1MH 150MA 3 OHM TH