AIUR-03-471K FIXED IND 470UH 320MA 1.1 OHM TH
Mfr Part #:
AIUR-03-471K
Available from 1 distributors
Mfr Name: Abracon LLC
Abracon LLC
Description:
FIXED IND 470UH 320MA 1.1 OHM TH
Total Stock: 3,000 pcs
AIUR-03-471K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
3,000 pcs
3000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
AIUR-03-471K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
AIUR-03-471K Description
Short technical summary and product information.