AISR-01-223J FIXED IND 22MH 21MA 19.5 OHM TH
Mfr Part #:
AISR-01-223J
Mfr Name: Abracon LLC
Abracon LLC
Description:
FIXED IND 22MH 21MA 19.5 OHM TH
Stock on Request
AISR-01-223J Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
AISR-01-223J Description
Short technical summary and product information.