AISC-1812H-681K-T FIXED IND 680UH 65MA 14.6OHM SMD
Mfr Part #:
AISC-1812H-681K-T
Available from 1 distributors
Mfr Name: Abracon LLC
Abracon LLC
Description:
FIXED IND 680UH 65MA 14.6OHM SMD
Total Stock: 230 pcs
AISC-1812H-681K-T Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
230 pcs
230 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
AISC-1812H-681K-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
AISC-1812H-681K-T Description
Short technical summary and product information.