AISC-1812H-331K-T FIXED IND 330UH 100MA 7.75OHM SM
Mfr Part #:
AISC-1812H-331K-T
Available from 1 distributors
Mfr Name: Abracon LLC
Abracon LLC
Description:
FIXED IND 330UH 100MA 7.75OHM SM
Total Stock: 345 pcs
AISC-1812H-331K-T Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
345 pcs
345 pcs On Request 1 On Request On Request 2026-02-25 06:16:38 On Request On Request
AISC-1812H-331K-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
AISC-1812H-331K-T Description
Short technical summary and product information.