AIRD-06-101K FIXED IND 100UH 4A 80 MOHM TH
Mfr Part #:
AIRD-06-101K
Available from 1 distributors
Mfr Name: Abracon LLC
Abracon LLC
Description:
FIXED IND 100UH 4A 80 MOHM TH
Total Stock: 1,700 pcs
AIRD-06-101K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,700 pcs
1700 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
AIRD-06-101K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Q @ Freq
Shielding
Size
Tolerance
Type
AIRD-06-101K Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 100UH 4A 80 MOHM TH