AIRD-03-390K FIXED IND 39UH 11.4A 22 MOHM TH
Mfr Part #:
AIRD-03-390K
Available from 1 distributors
Mfr Name: Abracon LLC
Abracon LLC
Description:
FIXED IND 39UH 11.4A 22 MOHM TH
Total Stock: 200 pcs
AIRD-03-390K Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
200 pcs
200 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
AIRD-03-390K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
AIRD-03-390K Description
Short technical summary and product information.