AIML-0805HC-4R7M-T FIXED IND 4.7UH 1A 250 MOHM SMD
Mfr Part #:
AIML-0805HC-4R7M-T
Available from 1 distributors
Mfr Name: Abracon LLC
Abracon LLC
Description:
FIXED IND 4.7UH 1A 250 MOHM SMD
Total Stock: 2,518 pcs
AIML-0805HC-4R7M-T Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,518 pcs
2518 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
AIML-0805HC-4R7M-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
AIML-0805HC-4R7M-T Description
Short technical summary and product information.