AIAP-01-470K-T FIXED IND 47UH 760MA 350 MOHM TH
Mfr Part #:
AIAP-01-470K-T
Available from 1 distributors
Mfr Name: Abracon LLC
Abracon LLC
Description:
FIXED IND 47UH 760MA 350 MOHM TH
Total Stock: 2,300 pcs
AIAP-01-470K-T Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,300 pcs
2300 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
AIAP-01-470K-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
AIAP-01-470K-T Description
Short technical summary and product information.