ACMS-Q4528-220-T CMC 22UH 310MA 2LN 1.2KOHM SMD
Mfr Part #:
ACMS-Q4528-220-T
Mfr Name: Abracon LLC
Abracon LLC
Description:
CMC 22UH 310MA 2LN 1.2KOHM SMD
Stock on Request
ACMS-Q4528-220-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Max)
DC Resistance (DCR) (Max)
Filter Type
Height (Max)
Impedance @ Frequency
Inductance @ Frequency
Mounting Type
Number of Lines
Operating Temperature
Ratings
Size
Voltage Rating
ACMS-Q4528-220-T Description
Short technical summary and product information.
CMC 22UH 310MA 2LN 1.2KOHM SMD
ACMS-Q4528-220-T Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
ACMS-Q4528-220-T Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
ACM 4532F2NV-220T03-D
ACM 4532F2NV-220T03-D
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
22 UH @ 100 KHZ 2 LINE COMMON MO