AC220TD1212DC-15W AC DC CONVERTER  12V/12V 15W
Mfr Part #:
AC220TD1212DC-15W
Mfr Name: HenLv Power
HenLv Power
Description:
AC DC CONVERTER 12V/12V 15W
Stock on Request
AC220TD1212DC-15W Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Efficiency
Size
Voltage
AC220TD1212DC-15W Description
Short technical summary and product information.
AC DC CONVERTER 12V/12V 15W
AC220TD1212DC-15W Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
AC220TD1212DC-15W Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
AC220TD0505DC-15W
AC220TD0505DC-15W
HenLv Power
AC DC CONVERTER 5V/5V 15W
View Part
AC DC CONVERTER 24V/12V 15W