ABM8-32.000MHZ-10-D1G-T CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Mfr Part #:
ABM8-32.000MHZ-10-D1G-T
Available from 1 distributors
Mfr Name: Abracon LLC
Abracon LLC
Description:
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Total Stock: 1,000 pcs
ABM8-32.000MHZ-10-D1G-T Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,000 pcs
1000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
ABM8-32.000MHZ-10-D1G-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
ABM8-32.000MHZ-10-D1G-T Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
ABM8-32.000MHZ-10-D1G-T Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
ABM8-32.000MHZ-10-D1G-T Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
SXT32410FE48-32.000M
SXT32410FE48-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
CRYSTAL 32.000MHZ 10 PF SMD