ABM8-24.000MHZ-D2Y-T CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Mfr Part #:
ABM8-24.000MHZ-D2Y-T
Mfr Name: Abracon LLC
Abracon LLC
Description:
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Stock on Request
ABM8-24.000MHZ-D2Y-T Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
ABM8-24.000MHZ-D2Y-T Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
ABM8-24.000MHZ-D2Y-T Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
ABM8-24.000MHZ-D2Y-T Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
QT325S-24.000MDHJ-T
QT325S-24.000MDHJ-T
QST
3.2X2.5 20PPM @25C 30PPM (-40 TO
View Part
SXT32418DB48-24.000M
SXT32418DB48-24.000M
Suntsu Electronics, Inc.
CRYSTAL 24.000MHZ 18 PF SMD
View Part
Würth Elektronik
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD